rolverdeling

Kreatief Danscentrum Leiderdorp

rolverdeling groepsdansen - Colombina en de doge-ring - 4 en 5 juli 2020 - Stadstheater Zoetermeer

lestijd

cast (voorstelling)

akte

personage/rol

maandag

16.00 - 17.00 uur

zaterdag

akte (3 selectie), 4 en finale

Carabinieri

17.15 - 18.15 uur

zondag

akte (3 selectie), 4 en finale

Carabinieri

dinsdag

16.00 - 17.00 uur

zaterdag en zondag

akte 3 en 5

Scaramouche

17.15 - 18.15 uur

zaterdag

akte 2 en 5

Ballerina's en Chinese dans

18.30 - 19.45 uur

zaterdag en zondag

akte 1, 4, 5 en finale

Theatergroep Elisabetta

woensdag

13.00 - 14.00 uur

zaterdag

akte 2

Venetiaanse kinderen

14.15 - 15.15 uur

zaterdag

akte 2

Dansende poppen

18.15 - 19.30 uur

zaterdag en zondag

akte 2 en 5

Nanny's en Paleisdans

donderdag

16.30 - 17.30 uur

zaterdag en zondag

akte 5

Italiaanse dansen

17.45 - 18.45 uur

zaterdag en zondag

akte 3 en 6

Tartaglia

19.00 - 20.00 uur

zaterdag en zondag

akte 6

Oceaniden

vrijdag

17.15 - 18.15 uur

zaterdag en zondag

akte 1, 4, 5 en finale

Theatergroep Colombina

18.30 - 19.45 uur

zaterdag en zondag

akte 1, 5 en finale

Venetiaanse wals en Maskerade

20.00 - 21.30 uur

zaterdag en zondag

akte 3, 4, 6 en finale

zangkoor

zaterdag

10.00 -11.00 uur

zondag

akte 2 en 5

Ballerina's en Chinese dans

11.15 - 12.15 uur

zondag

akte 2

Dansende poppen

12.30 - 13.30 uur

zondag

akte 2

Venetiaanse kinderen

14.00 - 15.15 uur

zaterdag en zondag

akte 3 en 5

Gondeliers en Arabische dans

15.30 - 16.45 uur 

zaterdag en zondag

akte 3 en 6

Toeristen en Duivels

17.00 - 18.15 uur

zaterdag en zondag

akte 1 en 6

Marktvrouwen en Geweten

Doorloop (generale repetitie) in de balletschool vrijdag 26 en zaterdag 27 juni 

vrijdag 26 juni - akte 2 - Het poppentheater van Arlecchina

zaterdag 27 juni - akte 3 - Lol, plezier en pret

15.45 uur tot 17.00 uur - cast zaterdag

9.30 uur tot 10.45 uur - cast zaterdag en zondag

17.15 uur tot 18.15 uur - cast zondag


zaterdag 27 juni - akte 4 - Vals spel

vrijdag 26 juni - akte 1 - Mercato di Rialto

11.00 uur tot 12.15 uur - cast zaterdag en zondag

18.45 uur tot 19.45 uur - cast zaterdag en zondag



zaterdag 27 juni - akte 5 - Palazzo Ducale

vrijdag 26 juni - bespreking groepsbegeleiding

12.45 uur tot 14.15 uur - cast zaterdag en zondag

20.00 uur tot 21.00 uur



zaterdag 27 juni - akte 6 - Geweten&wroeging


14.30 uur tot 15.45 uur - cast zaterdag en zondag

zaterdag 27 juni - finale - Virtù, fama ed honor ne fèr gelosi

16.00 uur tot 17.15 uur - cast zaterdag en zondag

solisten - Colombina en de doge-ring

rol

zaterdag

zondag

Colombina

Elena Girault 

Lisanna van Rooijen

Elisabetta

Annabelle Jung

Esmee van Wijngaarden

Arlecchina

Ike Dijkstra

Rosa Freke

Pantalone

Iris van Diggele

Ellemiek Kreugel

Pulcinella

Aurane Girault

Angela Heemskerk

Sherazade

nog niet bekend

nog niet bekend

Tethys

nog niet bekend

nog niet bekend

Capitano

nog niet bekend

nog niet bekend

zangkoor o.l.v. Aukje van de Neut