lesrooster

Kreatief Danscentrum Leiderdorp

Cursusrooster 2019-2020*

 

De groepsindeling - naar leeftijd en niveau - wordt bepaald door de leiding van Kreatief Danscentrum.

Voor inschrijving op onze balletschool willen we graag dat je eerst vrijblijvend een proefles volgt.

Jij kunt dan kijken hoe je het vindt en wij kunnen zien in welke groep je het beste kunt beginnen.


*september t/m december 2019 aangepast cursusrooster i.v.m. zwangerschapsverlof Leontine Berix

maandag

leeftijd

lestijd

docent

dance-mix/free style jazz

9 - 12 jaar

17.15 - 18.15 uur

Leontine Berix/Ellis van Evert*

dance-mix/free style jazz

voortgezet onderwijs

18.30 - 19.30 uur

Leontine Berix/Ellis van Evert*

dance-mix

Thomashuis/Woonlocatie Zwieten

18.45 - 19.30 uur

Leontine Berix: (start jan. 2020*)

dansconditie jazz

volwassenen

19.45 - 21.00 uur

Ellis van Evert

dinsdag




klassiek ballet/podiumgroep 1

selectie

16.00 - 17.00 uur

Leontine Berix/Margriet de Jong*

klassiek ballet

9 - 12 jaar

17.15 - 18.15 uur

Leontine Berix/Margriet de Jong*

klassiek ballet/podiumgroep 3

selectie

18.30 - 19.45 uur

Leontine Berix/Margriet de Jong*

dansconditie jazz

volwassenen

20.15 - 21.15 uur

Margriet de Jong

woensdag




peuterdans/samen naar ballet

2 - 3 jaar

10.00 - 11.00 uur

Ellis van Evert

kleuterballet

4 - 5 jaar

13.00 - 14.00 uur

Margriet de Jong

klassiek ballet/d.v.

6 - 7 jaar

14.15 - 15.15 uur

Margriet de Jong

klassiek ballet/pointes

gevorderd/voortgezet onderwijs

18.15 - 19.30 uur

Leontine Berix/Margriet de Jong*

klassiek ballet

gevorderd 18+

19.45 - 20.45 uur

Leontine Berix/Margriet de Jong*

donderdag




dansconditie

volwassenen

10.00 - 11.00 uur

Margriet de Jong

werelddans

8 - 13 jaar

16.30 - 17.30 uur

Leontine Berix/Saskia van Herwijnen*

modern 1

voortgezet onderwijs

17.45 - 18.45 uur

Leontine Berix/Saskia van Herwijnen*

modern 2

gevorderd 

19.00 - 20.00 uur

Leontine Berix/Saskia van Herwijnen*

vrijdag




klassiek ballet/podiumgroep 2

selectie

17.15  - 18.15 uur

Margriet de Jong

klassiek ballet/podiumgroep 4

selectie

18.30  - 19.45 uur

Margriet de Jong

zangkoor De kinderen van Colombina

selectie

20.00 - 21.30 uur

Aukje van der Neut (start febr. 2020)

zaterdag




klassiek ballet/d.v.

8 - 9 jaar

10.00  - 11.00 uur

Margriet de Jong

klassiek ballet/d.v.

6 - 7 jaar

11.15 - 12.15 uur

Margriet de Jong

kleuterballet

4 - 5 jaar

12.30 - 13.30 uur

Margriet de Jong

free style jazz/podiumgroep 1

selectie

14.00 - 15.15 uur

Ellis van Evert

free style jazz/podiumgroep 2

selectie

15.30 - 16.45 uur

Ellis van Evert

free style jazz

gevorderd 18+

17.00 - 18.15 uur

Ellis van Evert

Kreatief Danscentrum

 

Kerklaan 13

2351 NS Leiderdorp

 

06-19371747

kreadans@outlook.com

 

Wij willen dat onze leerlingen zich bij ons thuis voelen.

Alleen dan ontstaat een omgeving waarin inspiratie en ontplooiing mogelijk zijn.